Tábor

Tábor se nám už kvapem blíží, a tak je potřeba říct si pár důležitých informací.

Tábor letos proběhne v jiný termín, než je obvyklé, a to 1.-15.7.2023. Letos se podíváme na tábořiště, kde většina z našich mladších členů, ještě netábořilo, ale určitě ho můžou znát z oslav sv. Jiřího. Jak jste jistě podle nápovědy poznali, jedná se o tábořiště ve Skokovech.

Tábor je super akce, která trvá 14 dní. Letos preferujeme a samozřejmě velmi doporučujeme jet na celý tábor. Nejen že děti čeká mnoho legrace a zážitků, ale samozřejmě i lépe pochopí koncept táborové hry a zažijí tábor se vším všudy. Když se totiž někdo rozhodne jet pouze na týden, vždycky o něco zábavného přijde. Pokud máte dceru v nejnovější družince, pochopíme, když ji budete chtít na tábor poslat pouze na jeden týden. Jinak budeme radši za účast na 14 dní. Celý tábor se vám ale samozřejmě více vyplatí i finančně. Cena tábora je totiž letos bohužel vyšší, a to 4.000 Kč na 14 dní a 3.000 Kč na 7 dní.

Pro ty, co by snad mohli smutnit, ale samozřejmě i pro ty, co by chtěli vidět, jak si na táboře žijeme, či doplnit dětem nějaké ty dobroty, pořádáme návštěvní den, který proběhne v sobotu 8.7. od 14:00 do 16:00. Pokud jste se i přes naši prosbu rozhodli jet pouze na týden, tento čas je jediný možný pro příjezd/odjezd vašeho dítěte. Mimo tento den a čas nás prosím na táboře nenavštěvujte! Není to tak, že bychom vás my nebo vaše děti neradi viděli, ale velmi to narušuje náš táborový program. Nemluvě o tom, že děti každý odjezd rodičů nesou docela těžce. Opravdu vás o to moc prosíme, bude nám to moc líto, ale pokud nás někdo přijede navštívit mimo návštěvní den, budeme nuceni ho do tábořiště nevpustit.

Po našich loňských zkušenostech jsme dospěli k názoru, že Pomněnky, Sovičky, Ještěrky, nejmladší družinka a kluci ze 4. chlapeckého oddílu, odpovídajícího tomuto věku (do 16 let), mají ZAKÁZÁNO si s sebou na tábor brát mobilní telefon. Toto rozhodnutí plyne čistě z toho, že mobil opět narušuje chod tábora, nehledě na to, že se tam naskytuje mnoho možností, jak telefon zničit. Na táboře se bude nacházet telefon vůdce tábora (Radek – 725993360), jemu můžete v případě problému zavolat. A kdyby náhodou nastal nějaký problém na naší straně, budete od něj, nebo od jiného vedoucího informováni.

Po dlouhém rozhodování jsme se letos rozhodli zkusit nový koncept táboření se staršími členy oddílu a s jeho neaktivními členy. Čistě z hlediska množství, které jsme jistě všichni loni na táboře pocítili, jsme se rozhodli, že tito členové nás mohou na táboře navštívit o víkendu 7.-9.7. V pátek můžete dorazit v době poledního klidu a můžete zůstat do neděle do večera. Rádi vás uvidíme i na slavnostním závěrečném ohni, doražte ale prosím až po večeři. Opět vás prosíme o návštěvu pouze v uvedeném čase, jinak vás nebudeme moct na tábořiště pustit. Je nám to moc líto, ale je nás už zkrátka moc, a na tábořiště se nevejdeme.

O přihláškách vám dáme vědět co nejdříve. Na všechny se moc těšíme a věříme, že si tábor moc užijeme, ostatně jako každý rok!